The Wyoming Incident

30. listopadu 2015 v 19:11 | Rita |  Přeložené
[Když jsem na tenhle nový blog vkládala tu creepypastu, přejel mi mráz po zádech... yep, pořád tu creepypastu od duše nenávidím. :') ].

Wyoming Incident je méně známý případ televizního vysílání. Tento příběh se odehrával kolem 80tých let, jednomu anonymnímu hackerovi se podařilo napojit se na jeden z televizních programů a vysílal zde vlastní, neobyčejné video...
Video obsahuje řadu klipů, textů nebo lidských hlav které ukazují různé emoce nebo "pózy". Často se zde měnila pozice kamery (obvykle každých deset až patnáct minut) a videa byla často přerušena "speciálními oznámení". Následující klip (v příloze) je převzat z jednoho z programů. Video je místně známé a zřejmě nebude populární a dlouho se řešit nebude -říkali si tehdy občané-, byla by to pravda, kdyby to ale nemělo účinky na několik obyvatel kteří sledovali video delší dobu. Po té co video skončilo několik obyvatel začalo trpět zvracením, migrénou, halucinacemi atd. Zatímco někteří si začali myslet, že jde o paranormální aktivitu. Ale specialisté zjistili, že tyto zdravotní problémy vyvolala příliš vysoká frekvence zvuku, která pravidelně hrála během videa. V tomto videu bylo totiž mezi 17 až 19 hz. Když tento obsah frekvencí sledujete/posloucháte delší dobu, může způsobit jemnou vibraci očních orgánů a tím způsobovat halucinace a na ní navazující problémy.Toto video bylo významné a považované za jeden z nejpodivnějších televizních hacků. Tyto akce byli v 80tých letech významené, to zejména v oblasti Mexica, a některé se řeší tajně až do dnes. Hacker nebyl dosud nalezen a všechny pokusy o sledování videa byly marné.
Ale co když bylo ve videu skryté i něco jiného?
[Najděte si pak to video na YouTube. Stačí napsat "The Wyoming Incident Original Upload", objeví se to tam. Samotné creepypastě to dodává hodně na šťávě].
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zelený obamův kabátek zelený obamův kabátek | 16. dubna 2016 v 14:19 | Reagovat

Tak na to se musím podívat *w*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama