Tails Abuse (FeelPasta XD)

30. listopadu 2015 v 19:14 | Rita |  Přeložené
Jsem hráč převážně retro her, miluji hrát starší, nebo staré hry, ale speciálně vytvořené tvůrcem Sega.
Měl jsem nejraději hry jako byl Sonic, Street of Rage, Revenge of the Shinobi, Golden Axe apod., ale před měsícem se něco změnilo, donutilo mě to podívat se na tyto hry z jiné prespektivy.

Byla mlžná noc, abych byl přesnější tak tři hodiny ráno a já hrál Sonic the Hdgedog 2 na emulátoru, vzhledem k tomu, že jsem nebyl ani trochu ospalý.
Vybral jsem si jako své charaktery Sonica a Tailse a začal jsem hrát, když jsem ale dosáhl chemické rostlinné zóny, začal jsem se nudit a tak jsem se rozhodl si trochu pohrát.
Zašel jsem do zóny, kde by mohlo být hodně nepřátel ke zničení, jako jsou pavouci, kteří střílí jedovaté koule. Použil jsem na to Tailse, abych se trochu pobavil, nehledě na to, že Tails je takřka neporazitelný a vlastně jen napodobuje každý Sonicův pohyb.
Udělal jsem pár kroků tak, aby mě nepřátelé mohli vidět, a když ho napadli, tak jsem od Tailse jednoduše utekl a tak to opakoval několikrát za sebou, dokud se tedy nestalo něco co mě šokovalo.
Tailsovo animace se změnila na tu, kterou udělá, když se utopí, a zvuk byl také jiný, byl to zvuk, který Tails vydá, když se napíchne na bodliny bez jakýchkoliv prstenů. Zvuk byl dokonce hlasitý a to více, než je obvyklé, myslel jsem si, že je to chyba, protože jsem to hrál na emulátoru.
Čekal jsem, než se Tails znovu objeví, ale on se neobjevil, tak jsem zkusil restartovat hru.
Všechno šlo normálně, no až na logo, ve kterém se mají ukázat Sonic s Tailsem jak se usmívají, ale místo toho, když jsem se na to podíval, tak tam Tails prostě nebyl... zmizel... a Sonic? Ten se vůbec neusmíval, měl spíše zkroušený výraz, jakoby byl v depresi nebo byl zklamaný.
Docela jsem se toho lekl, protože až takováhle chyba na jednoduchém emulátoru? To by se snad stát nemělo, ale zkusil jsem to tedy znovu, zkusil jsem znovu hrát.
Šel jsem do místnosti, kde jsem si měl vybrat charaktery, tak jsem to udělal jako předtím a chtěl si vybrat Tailse a Sonica, co mě ale překvapilo úplně nehorázně, bylo, že jediná postava k výběru byl Sonic... nikdo další tam prostě nebyl, jen Sonic, ostatní možnosti chyběly... nevěděl jsem co si mám myslet.
Ale ani ve hře mě to neopustilo, Sonicův výraz byl prostě... nesprávný, jakobych už nějakou dobu nesáhl na ovladač, překousl jsem to, ale animace běhu ani jeho výrazu se nezměnila! To mě vydeptalo, zavřel jsem emulátor a obrátil se k mojí Sega Genesis, abych to mohl hrát bez těch chyb na emulátoru.
Když jsem to zapl, Sega logo bylo jiné než obvykle, bylo takové, červené... a zvuk byl také hlasitější, skoro tak hlasitý, jak jsem ho slyšel, když Tails zmizel.
Snažil jsem se věřit, že je to jen závada, protože ta konzole je už velmi stará, no, ale začal jsem mít bezdůvodné pochyby, ani nevím proč... naštěstí i napříč těm chybám šla hra normálně, všechny výrazy charakterů byly nastavené správně a Tails už tam také byl.
Když jsem po nějaké době dosáhl bosse, Tails omylem zavadil o nepřítele a udělal stejnou animaci a zvuk jaký udělal, když zmizel v chemické rostlinné zóně a hra zamrzla, začal jsem vyšilovat, být naštvaný, ale hru jsem zatím s klidem restartoval.
No moje pochybnosti o chybě konzole se brzy potvrdily, obrazovka byla jen bílá, nikde žádné SEGA logo, žádné animace, zvuky... prostě nic!
Byl jsem doopravdy naštvaný a měl jsem toho dost, když jsem šel se vztekem vypnout konzoli, nemohl jsem uvěřit tomu co se stalo, na obrazovce naskočil text, kterému jsem prostě nemohl uvěřit...
"Zabil jsi ho." V rozpacích jsem se snažil konzoli vypnout, mačkal jsem všechna tlačítka na ovladači, ale nic z toho prostě nepomohlo! Posadil jsem se vystrašeně na pohovku a vzal do ruky ovladač, najednou se objevilo další textové pole...
"Zničil jsi mu život! Chceš teď zničit ten můj?! Bavíš se nad tím? Bavíš?!" Instinktivně, i napříč tomu, že jsem chtěl udělat něco jiného, jsem prostě zmačkl "A" a hra mě přesunula do závodu chemické zóny.
Pozadí bylo úplně jiné, bylo tmavší a hlavně tam byly vidět takové červené odstíny... žeby krev? Netušil jsem, ale byl jsem vystrašený tak, že jsem měl chuť to vypnout, ale něco mi v tom bránilo.
Hra šla docela normálně, hrál jsem za Sonica ale, až na můj strach a na to, že pokaždé, když jsem porazil nějakého nepřítele tak místo abych viděl králíčka nebo kuře, jsem viděl roztržené zvíře v kaluži krve, ta krev byla tak moc ralistická... na konci této etapy jsem už Sonica nemohl ovládat vůbec, běžel sám asi dvě minuty, pak se zastavil a objevilo se další textové pole.
"Tak co? Jsi připravný na to vidět, jak jsi ho kompletně zničil?" Byl jsem naprosto bez jakéhokoliv slova vyděšený a chtěl jsem aby to přestalo, ale nešlo to... ptal jsem se sám sebe, co jsem mohl udělat, že se tohle stalo... a pak jsem si to uvědomil... zabil jsem Tailse. Využíval jsem ho pro zabíjení nepřátel... vždyť je to ale blbost, ta hra, je to jen banda kódů... to nemůže být pravda... ale z myšlenek mě nakonec vytrhlo další textové pole, kde jsem měl na výběr jen možnost ano, věděl jsem, že ta hra to jinak nebude chtít a jinak to neudělá. Nechtěl jsem to, ale zvolil jsem ano, byla to strašná chyba.
Na pět sekund zčernala obrazovka, ale pak se na obrazovce objevil obrázek Tailse, měl vytahané vnitřnosti, chybělo mu oko, prostě.. zdemolovaný, a ke všemu tomu to bylo tak realistické, že jsem se málem pozvracel, a v mé totální destrukci mysli se prostě muselo objevit další textové pole...
"Doufám, že jsi šťastný. Zabil jsi mě. Bavil ses u toho? Byla to sranda? Chceš si to zopakovat? Chceš si se mnou znovu hrát jako s hračkou? Jsem pro tebe jako hračka, jsem jako hračka, PRO VŠECHNY Z VÁS!!..."
Byl jsem zděšen, a začal jsem cítit něco, něco uvnitř mě... byl to snad pocit viny? Ale to je hloupost, vždyť je to jenom hra, nebo... už se to stalo i jiným hráčům?
No otázek mám stále spoustu, té konzole ani té hry už jsem se nikdy nedotkl, zůstávám u své PS3, ale pokaždé, když mě někdo ve hře zabije nebo umřu sám, vzpomenu si na to co jsem Tailsovi udělal, a ten pocit viny mě začne pronásledovat znovu... Nikdy nezapomenu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama