Suicidemouse.avi

30. listopadu 2015 v 18:59 | Rita |  Přeložené
Suicidemouse.avi je ztracený díl, je široce vnímán jako ztracená, vymazaná, neviditelná epizoda cartoonového seriálu pro děti jménem "Mickey Mouse" a také jako praotec (společně se Sépiákovo Sebevraždou) celého žánru těchto creepypast.
Existuje také video, které je ale z creepypast vymazáno...

Takže, jistě si všichni pamatujeme černobílý seriál "Mickey Mouse" od Disneyho, že? Ten seriál co byl vydán před několika lety na DvD? No já jsem slyšel, že je i jeden díl, který se nikdy nevydal, ani pro ty nejhorlivější fanoušky seriálu. Podle zdrojů to ale není nic zvláštního, jedná se o záznam kde Mickey prochází kolem šesti budov, jde asi 2-3 minuty, pak se náhle vytratil. Narozdíl od ostatních dílů tohoto seriálu v záznamu nebyla žádná hudba, jen minutu před tím, co se záznam změnil jen v bílý šum začalo neustálé a rytmické bouchání do klavíru. Asi bych to měl popsat do přesností, mám rád když čtenáři vědí oč kráčí, chůze Mickeyho byla naprosto normální, ale Mickey nebyl veselý. Jeho výraz ve tváři byl naprosto normální, neusmíval se a ani se nemračil, hodně divné bylo ale to, že během chůze z nějakého důvodu nakláněl hlavu ze strany na stranu a stále si držel neutěšený pohled. Když pak asi za rok, nebo dva, Leonard Maltin posuzoval karikaturu DvD disku, rozhodl se záznam vymazat, ale protože si Leonard pro jistotu nechal udělat několik kopií tohoto nevysvětlitelného záznamu a protože jeho touha vyřešit proč se zde záznam nachází ho donutila si záznam několikrát přehrát, jednoho dne si konečně něčeho všiml.
Ve spolupráci s jeho známým, který pracoval ve společnosti Disneyho a byl to dobrý Maltinův přítel, jednou Maltinovi na email přišlo vysvětlení. "Záznam má ve skutečnosti 9 minut a 4 sekundy, někdy v šesté minutě se totiž vrátí z šumu zpět na Mickeyho chůzi, tentorkát už ho nedoprovází bušení do piana, ale šum spojený s různě divnými zvuky, které se víceméně podobali šelesti. Jak se zvuk ale dostával asi po minutě na hlasitější frekvenci, snímky v záznamu se začaly stávat divnějšími. Chodník, po kterém Mickey šel se začal divně kroutit, ale co bylo nejděsivější bylo to, že se Mickeyho výraz z nespokojeného mění na docela známý psychotický úšklebek. Až v sedmé minutě se ty zvuky proměnily v bolestivý a hrůzostrašný výkřik a obrázek se více ztemnil. Náhle přišel ten moment, kdy se to rozjelo, Mickeyho obličej se začal rozpadat, jeho oči se obrátily v sloup a na levé straně jeho tváře, se začal psychoticky usmívat, jeho úsměv byl vážně veliký. Budovy se změnily v plavoucí trosky a chodník byl stále neskutečně a fyzicky záporně zakřivený, v tu chvíli byl Maltin tak vystrašen, že rychle vypadl z místnosti a poslal do ní svého spolupracovníka, aby záznam dokoukal až do konce a dělal si poznámky co a v jaký čas se v něm přesně odehrává. Skreslený řev trval až do začátku osmé minuty a náhle takový škrt v Mickeyho tváři, hned po tom už se v pozadí ozývaly zvuky jen podobné rozbité hrací skřínce.
To všechno se stalo do 30ti sekund, to co se stalo v posledních 30ti sekudnách se mi z nikoho nepodařilo vymámit, ale vím, že po dokončení celého snímku spolupracovník Maltina spatřil v místnosti bledou tvář, která vyřkla něco na způsob "Důvod utrpení není znám.". Tohle všechno se tak trochu Maltinovi vymklo z kontroly, ale co vím, je to, že to nikdo neviděl i přesto, že se odehrávaly desítky pokusů dostat soubor na rapidshare, že všichni zaměstnanci co byli v místnosti, kde se soubor přehrával, dali do týdne výpověď a také to, že na úplném konci snímku byl skryt ruský nápis, který psal zhruba něco na způsob "Na památku pekla přivedeme diváky do něj".
Ať už je video online nebo ne, je o něm vedea diskuze, a pokud je online, bude někde pod názvem "suicidemouse.avi". Autor tohoto článku vzkazuje: "Kdokoliv by snímek našel, okamžitě mě kontaktujte, protože pokud je tohle skryté stejně jako příčina smrti Disneyho, musí za tím stát něco obrovského!".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama