Channel ∞ (RitualPasta) (Kanál ∞)

30. listopadu 2015 v 19:03 | Rita |  Přeložené
Tohle je legenda kolující o skrytém televizním kanálu. Je to o kanálu ∞, je velmi těžké tento kanál zprovoznit, ale já vám řeknu jak to udělat.

1. Získejte televizi, nejlépe tu s kterou máte dost zkušeností, ale čím starší, tím lepší.
2. Získejte dálkové ovládání (nemusí patřit k televizi, kterou používáte)
3. Zapněte televizi a nastavte na ní kanál, který je statický, nebo jen zobrazuje černou obrazovku, prostě ten, který nejde.
4. Opusťte místnost zhruba na 3 hodiny, pokud máte v domě někoho, mějte ho u sebe (budete totiž potřebovat pár lidí) a nebo zavolejte svým přátelům, aby přišli.
5. Během těchto tří hodin by jste měli získat následující věci (jsou seřazené od nejdůležitějšího po nejméně důležitý), pozor - žádný z nich není povinný, ale pomáhá.
6. Budete tedy potřebovat:
  • Položku, která je vám drahá
  • Dvě ruční zrcadla
  • Střelnou zbraň nebo jinou zbraň
  • Oblíbenou knihu
  • Mobilní/komunikační zařízení
  • Klíč
  • Kladivo nebo krumpáč
7. Po třech hodinách vstupte do místnosti, ale všichni ostatní účastníci musí čekat venku.
8. Zavřete za sebou dveře
9. Koukejte se na černou obrazovku (nebo cokoliv jiného co jste tam nastavili) a čekejte, dokud se nebudete cítit divně (paranoidně, trochu vystrašeně apod., prostě nepříjemný pocit).
10. Zavolejte účastníky do místnosti
11. Dejte předmět kterého si nejvíce vážíte osobě, které si vážíte z celé místnosti nejvíc. Pokud jste si předmět nesehnali, obejměte danou osobu a pošeptejte jí vaše jakékoliv tajemství.
12. Pošlete je všechny zpět z místnosti, ale musíte jim důrazně přikázat, aby do místnosti nechodili ať se děje cokoliv, dokud dveře sami neotevřete. Bude to pro ně těžší, ale pro vás bezpečnější, pokud je jich tam víc, důvěřujte mi.
13. Vezměte dvě zrdcadla, jedno držte tak, aby odráželo televizi a druhé musí odrážet vás (takže zrdcadlo, ve kterém má být obraz televize musí být za vámi), aby to v zrdcadle před vámi vypadalo tak, jakoby byla televize za vámi. Pokud jste si zrdcadla nevzali, sedněte si do křesla směrem od televizoru (nesmíte do něj koukat!) dokud neuslyšíte zvuk.
14. Vezměte ovladač, na obrazovce by teď měla být otázka na kterou máte odpovědět, zmáčknutím "channel up" odpovíte ano a "channel down" odpovíte ne, bude tam celkem 26 otázek, mohou být velice osobní, ale musíte odpovídat pravdu, jinak se vám channelu ∞ nepodaří dosáhnout.
15. Po všech zodpovězených otázkách se stane jedna z těchto věcí:
  1. Na televizi začne vaše oblíbená televizní show, ale všechny postavy z ní budou mrtvé.
  2. Upadnete do tranzu a obklopí vás třpitivý vír, který vás vtáhne do jiné dimenze, tam budete potřebvat klíče, mobil apod. (co dělat tam, napíšu později... zn.: Já sama nevím, je to jen čistý překlad z wiki, tak mě neukamenujte).
  3. Uvidíte v obrazovce věc/osobu, kterou máte na světě rádi nejméně, to je moment, ve kterém můžete použít střelnou zbraň, nebo jinou. Pozn.: To je samozřejmě nejjednoduší ze všech tří věcí.
Teď jste dosáhli kanálu ∞, teď už je tedy jen na vás co s tím uděláte.
Pokud vezmete velení do svých rukou a začnete přepínat (čímž vlastně zahodíte celé ty hodiny trávené získáváním tohoto kanálu), můžete spatřit show která se jmenuje "smysl života", nebo "jak najít pravou lásku", které ovšem vůbec nejsou zahrnovány do normálního programu.
Když se ale rozhodnete jen koukat do šumění/černé obrazovky, začnou tam přeblikávat snímky, které vám dají dohromady odpověď na vaší největší otázku. (Poznámka: Čím víc lidí je venku, tím větší šance je, že uvidíte do budoucnosti svého života). Můžou se tam zobrazit špatné i dobré věci, ale i přesto má Channel ∞ své pravidlo - nikdy nesmíte nikde a nikomu říkat, co jste tam viděli a tohoto kanálu je možné dosáhnout jen 4krát za život.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 applefactorybee applefactorybee | E-mail | 6. června 2016 v 19:07 | Reagovat

Kruté!!!! @^@ Nemám slov.. X_X

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama